Norton 360 Standard; licence pro nového uživatele; počet zařízení 1; platnost 1 rok

Více vrstev ochrany pro vaše zařízení a osobní údaje online – vše v rámci jediného řešení.
Výrobce: NortonLifeLock
428 Kč bez DPH
Norton 360 Standard poskytuje komplexní ochranu před malwarem pro jeden počítač PC, počítač Mac, zařízení se systémem Android nebo iOS a funkci zálohování do cloudu pro počítač PC, což pomáhá zabránit ztrátě dat kvůli ransomwaru nebo selhání pevného disku, a správce hesel pro ukládání a správu vašich hesel.

Norton 360 Standard také obsahuje funkci sítě VPN, která vám umožňuje bezpečnější anonymnější procházení webu, a to i ve veřejných sítích Wi-Fi, a aplikaci SafeCam5 pro počítače PC, jež upozorňuje na a pomáhá blokovat neoprávněný přístup k vaší webové kameře.

Ochrana před hrozbami v reálném čase - Pokročilé zabezpečení pomocí antivirového programu chrání vaše zařízení před existujícími a novými online hrozbami a pomáhá chránit vaše osobní a finanční údaje, když se připojíte k internetu.

Secure VPN - Procházejte internet anonymně a bezpečněji pomocí virtuální privátní sítě (VPN), která nevytváří protokoly. Přidejte šifrování na bankovní úrovni, které zajistí, že vaše informace, například hesla a údaje o bankovních účtech, zůstanou důvěrné a v bezpečí.

Inteligentní brána firewall pro počítač PC nebo brána firewall pro počítač Mac - Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a blokuje neoprávněný provoz.

Správce hesel - Nástroje, které snadno generují, ukládají a spravují hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje – bezpečněji.

Zálohování počítače PC do cloudu s kapacitou do 10 GB - Ukládejte důležité soubory a dokumenty jako preventivní opatření proti ztrátě dat kvůli selhání pevného disku, krádeži zařízení, nebo dokonce kvůli ransomwaru.

SafeCam pro počítače PC - Okamžitě vás upozorní na pokusy o přístup k webové kameře a pomůže vám neoprávněný přístup zablokovat.

Systémové požadavky

Před instalací aplikace Norton 360 zkontrolujte, zda počítač PC, počítač Mac, chytrý telefon nebo tablet splňuje minimální požadavky na systém.

Windows

Kompatibilní se systémem Microsoft Windows 11
Microsoft Windows 10 (všechny verze)
Microsoft Windows 8/8.1 (všechny verze). Některé funkce ochrany nejsou v zobrazení prohlížeče Start v operačním systému Windows 8 k dispozici.
Microsoft Windows 7 (všechny verze) s aktualizací Service Pack 1 (SP 1) nebo novější se šifrováním SHA2

Mac OS

Aktuální a předchozí dvě verze systému Mac OS.
Nepodporované funkce: Zálohování do cloudu Norton, Rodičovská kontrola Norton, Norton SafeCam.


Android

Android 8.0 nebo novější. Musí mít nainstalovanou aplikaci Google Play. Není podporován režim pro více uživatelů.

iOS

Zařízení iPhone a iPad s aktuální a dvěma předchozími verzemi systému Apple  iOS.

Technické údaje
Attribute nameAttribute value
Typ licenceNová
Počet zařízení1
Platnost1 rok
Typ zákazníkaOstatní
VýrobceNortonLifeLock

Dosažená ocenění

jsme ESET Platinum Partner jsme Avira Platinum Partner jsme AVG Gold Partner jsme ESET Partner Centrum jsme SOPHOS  Partner jsme ESET Top Partner jsme Kerio Prefered Partner jsme BitDefender Gold Partner jsme GFI Gold  Partner jsme ESET Security Partner jsme Norton Silver Partner